Les autres emplacements de l'établissement

Emplacement Basic Xl 200 M²

2/6 personnes
Retour à la page de l'établissement
Emplacement Basic Xl 200 M²
Emplacement Basic Xl 200 M²
  • Superficie moyenne de l'emplacement (en m²) : 200
  • Animaux : acceptés sous conditions
  • Electricité
  • Emplacement ensoleillé

Disponibilités & réservation en ligne

Chargement en cours...

Services et équipements

Général
Animaux
Raccordements
Equipement multimédia
Parking
Infos pré et post réservation

Avis clients de l'hébergement*

8,66/10
22 avis disponibles
  • 10/ 10
    "Geweldige mooie en rustige camping!!"
    Freerk B Posté le 16/09/2025 - Jong stel Emplacement Basic XL 200 m²du 08/09/2025 au 15/09/2025

    Avis sur le camping

    We hadden gekozen voor een xl plek en kregen nummer 4 toegewezen, een aanrader!! Het sanitair is een dikke tien! Nog never nooit zo’n grote schone douche gezien. ( en ik ben secuur hoor) Er is een prachtig mooi en schoon zwembad. Ook hebben ze een heerlijk restaurant met Italiaans eten. Verse broodjes van de bakker en e.v. t. beleg is allemaal te bestellen. De route naar de camping toe is geweldig met mooie weidse uitzichten en is makkelijk met de caravan te bereiken.

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Mooie grote plaats met geweldig mooi uitzicht.

    De prullenbakjes op de plek zijn wel aan vervanging toe.

  • 8,8/ 10
    "Ruhiger Camping im Grünen"
    Silvia H Posté le 08/09/2025 - Paar Emplacement Basic XL 200 m²du 05/09/2025 au 07/09/2025

    Avis sur le camping

    Grosse Plätze, ruhige Lage

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Grosser Stellplatz an Rande des Platzes

  • 7,9/ 10
    "Heerlijk genoten"
    Jeff V Posté le 22/08/2025 - Gezin met tiener(s) Emplacement Basic XL 200 m²du 10/08/2025 au 18/08/2025

    Avis sur le camping

    Dit is een erg mooie camping. We hebben erg genoten. Meestal kiezen wij voor kleinere campings, maar die zijn in Italië moeilijk te vinden. Maar ondanks de vele plaatsen, was het toch erg rustig. De eigenaars zijn vriendelijk en toegankelijk.

    Het zwembad sluit al om 18 uur en dat vonden wij erg spijtig. Het was goed warm tijdens ons verblijf en dan is verkoeling welkom. Het koelde in de late avond en nacht wel goed af, waardoor we heerlijk hebben geslapen, maar zwemmen tot 20 uur had onze vakantie nog beter gemaakt.

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Wij hadden een mooie en grote XL plaats aan de rand van het bos. De vele dazen moesten we er wel bij nemen. Ik heb in de vele jaren kamperen nog nooit zo'n goed en steeds proper sanitair gehad. Complimenten aan de kuisploeg. We hebben nooit moeten wachten op een vrije wc of douche.

    Op de middag is het echt zoeken naar schaduw. Op vele plaatsen (ook op de onze) was er een groot deel van de dag geen schaduw.

  • 9/ 10
    "Vakantie 2025 Familie Bakker"
    Davie B Posté le 21/08/2025 - Gezin met jonge kinderen Emplacement Basic XL 200 m²du 29/07/2025 au 14/08/2025

    Avis sur le camping

    Camping gevonden via Google, mooie ruime camping op rustige plek en alles was netjes en schoon

    -

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Mooie ruime staplaatsen waar we de ruimte hadden voor ons gezin van 2 ouders en 6 kinderen met een vriend

    De grote plaatsen hebben over het algemeen geen schaduw. Hier waren wij op voorbereid. Misschien dat dit beter kan voor de toekomst. Niet iedereen kijkt vooruit :-)

  • 8/ 10
    "Heerlijke vakantie"
    Sander S Posté le 18/08/2025 - Gezin met tiener(s) Emplacement Basic XL 200 m²du 26/07/2025 au 16/08/2025

    Avis sur le camping

    Wij stonden op de xl plekken boven aan de camping. Fantastische plek. Heerlijk ruim. Prima en heel schoon sanitair. Zwembad top.

    Misschien iets meer de horeca benutten. Daar valt nog wel iets meer uit te halen.

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Fantastisch uitzicht. Heerlijk ruim.

  • 9/ 10
    "Voor de 2de keer in 2 jaar, en niet voor de laatste keer!"
    Tim C Posté le 02/08/2025 - Gezin met tiener(s) Emplacement Basic XL 200 m²du 23/07/2025 au 01/08/2025

    Avis sur le camping

    Teruggekomen na de ontdekking van dit paradijs vorig jaar. Deze keer stonden we opnieuw op een XLplaats, maar dan op het hoger gelegen deel van de camping. Vooraf niet onder voorkeur, maar een heerlijke rust en weidsheid was daarboven de onze!

    Zwembad uurtje langer open dan 18u? Iets grotere keuze in broodjes om te bestellen (bv een groter brood of srokbrood)

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Zeer groot, mooi vlak, grasondergrond,afbakend, zo goed als privé-gelegen

    Praktisch geen natuurlijke schaduw.de aanplanting/bomen zijn nog te jong

  • 7,6/ 10
    "Niks mis mee"
    Louw V Posté le 31/07/2025 - Gezin met jonge kinderen Emplacement Basic XL 200 m²du 15/07/2025 au 29/07/2025

    Avis sur le camping

    Mooi uitgestrekte camping in een mooi gebied met keurige en goed verzorgde voorzieningen.

    XL plekken mogen iets meer schaduw hebben, in de loop der jaren zal er vast meer groeien.

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Mooi bovenaan camping met mooi uitzicht over alles. Heel mooie ruim opgezette plekken. Wel mist er nog enige bebossing zodat er meer schaduw is, maar dit zal in de loop der jaren vast komen.

    Ruimte waar je over heen loopt naar toiletgebouw zou ik korter maaien, kunnen de kids er ook meer voetballen of andere sporten doen.

  • 10/ 10
    "Perfect"
    Antonia M Posté le 22/07/2025 - In famiglia con bambini Emplacement Basic XL 200 m²du 20/07/2025 au 21/07/2025

    Avis sur le camping

    Everything was OK, with a perfect welcome and all the explanations. Large pitches, 100% familiar.

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Large pitch, isolated, not disturbing neighbours, with reciclyng trush containers and bags provided by the camping.

  • 10/ 10
    "Ausgezeichneter, ruhiger Camping Platz"
    Andreas P Posté le 21/07/2025 - Paar Emplacement Basic XL 200 m²du 18/07/2025 au 19/07/2025

    Avis sur le camping

    Ein sehr gepflegter und ruhiger Ort zum entspannen. Familien freundlich und sehr erholsam für ältere Reisende. Wunderschöne Gegend für Wanderungen und Radtouren.

    Nichts

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    Großer, sauberer Stellplatz in der Natur.

  • 10/ 10
    "Lovely stay"
    Elaine H Posté le 16/07/2025 - Couple Emplacement Basic XL 200 m²du 19/06/2025 au 26/06/2025

    Avis sur le camping

    The welcome we received after a long drive was amazing, and the owners of the site were so friendly and welcoming.

    None

    Avis sur l'hébergement - Emplacement Basic XL 200 m²

    The whole site was lovely, with very spacious pitches. The facilities were lovely and clean...........but best of all was the amazing pool, which with the temperatures we encountered, was a truly welcome site!!

    None

Avis affichés par ordre chronologique
*Avis datés de moins de 3 ans et soumis à un contrôle. En savoir plus